top of page

Codzienny wyścig po więcej. Więcej pieniędzy, więcej koni w nowym samochodzie, gwiazdek nad logo wakacyjnego resortu, cali w przekątnej... Zagania nas i popędza, ta wariatka - codzienna rzeczywistość - tak mówią o niej na mieście. Ale w Twoim domu jest nieproszonym gościem. Nie ma dla niej miejsca, zwłaszcza podczas wieczornej relaksacyjnej kąpieli. To czas na odpoczynek i ukojenie nerwów. Wśród bujnej zieleni powraca spokój i dystans, a Ty przypominasz sobie, co jest tak naprawdę istotne...

Ascetyzm form i barw łączy się z dzikością natury. Jasne, neutralne wnętrze i nienachalna, minimalistyczna linia kolekcji SIMPLE kontrastują z bujną zielenią, podkreślając to, co jest

w tym wnętrzu najważniejsze.

Przeszklony narożnik z dużymi oknami, wychodzącymi na małe, zielone patio, stanowi scenerię dla wanny SIMPLE. Poczucie odizolowania od świata zapewnia pofalowane szkło profilowe, a połączenie z naturą uzyskane jest za pomocą mniejszych nasadzeń w donicy okalającej wannę oraz większych - w atrium. Światło dzienne z atrium jest zbawienne dla roślin i dla użytkownika. Wanna i bateria BARCELONA stoją na drewnianym, ażurowym podeście - to celowy zabieg, zapewniający bezpośredni kontakt z naturalnym materiałem.

 W pobliżu wanny stoi pieniek - kawałek drzewa odzyskanego z miejskiej wycinki. Nie mogąc nacieszyć się tym, że wciąż jest potrzebny, chętnie potrzyma dla użytkownika książkę, kubek herbaty lub ręcznik. Bezpośrednio nad nim trzy mosiężne ptaki, ciepłym światłem umilą czas z książką.

Duża, pojemna szafa, skrywa wszystko co potrzebne, ale niczego po sobie nie zdradza. Mimo bardzo bogatego wnętrza podporządkowuje się sztywnemu rygorowi minimalizmu. W tej kwestii dyspensę otrzymały tylko rośliny.

Komoda z umywalką otrzymała ciemnozieloną oprawę. Na jej tle biała umywalka ATIMO prezentuje się wyjątkowo. Brak asymetrii w umiejscowieniu lustra i baterii nawiązuje do naturalności i spontaniczności.

Miska WC i bidet INGLO usytuowane są dyskretnie za szklanym panelem. Towarzystwo wybujałej struktury zielonego szkła dodaje absolutnie prostym formom ceramiki wyjątkowej szlachetności.

bottom of page